Puma banner vlevo
Permice volný prodej 2
Fanoušek chce podpořit NTKD, do aukce daroval cenné dresy!
31.12.2018
FCVP
Novinky

Fanoušek chce podpořit NTKD, do aukce daroval cenné dresy!

Charitativní dražba dresů, které darovali hráči Viktorie i přední evropské kluby hrající Ligu mistrů, se opět rozšiřuje. Jeden z fanoušků se rozhodl věnovat originální podepsané dresy týmů, s nimž se Viktoria utkala během skupinové fáze UEFA Champions League v roce 2013, a podpořit tak NTKD.

FC Barcelona, PSG, Juventus, Manchester United, Inter Milán, nově pak i třeba Galatasaray Istanbul… Kluby hrající aktuální ročník UEFA Champions League se přidaly k plzeňské Viktorce při podpoře Nadace pro transplantace kostní dřeně (NTKD). Ve speciální aukci si až do 15. ledna můžete vydražit jejich dresy!

Celou akci se po plzeňském fanklubu, který věnoval dres Realu Madrid, nyní rozhodl podpořit i další fanoušek – Jan Sláma. Do aukce věnuje dresy, který získal před pěti lety, když Viktoria hrála základní skupinu s Bayernem Mnichov, CSKA Moskva a Manchesterem City. Jelikož tehdy působil v plzeňském hotelu, kde byly výpravy týmů ubytovány, podařilo se mu získat podepsané dresy od tehdejších soupeřů Viktorky. „Doufám, že se vydraží za co nejvyšší cenu a společně pomůžeme NTKD. Vážím si práce všech na Viktorce a dobročinné aktivity, která pomáhá, kde je třeba,“ řekl Jan Sláma během návštěvy Doosan Areny, kde dresy osobně předal zástupcům klubu.

Janu Slámovi patří naše velké poděkování!

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál