Puma banner vlevoNabídni své místo
Fotbalové léto v Plzni je tady! Vstupenky na duel s Libercem jdou do prodeje v pátek
11.07.2018
FCVP
Novinky

Fotbalové léto v Plzni je tady! Vstupenky na duel s Libercem jdou do prodeje v pátek

Je to opět tady! Fotbalové léto startuje. Už v pondělí 30. července se znovu otevřou brány Doosan Areny, Viktoria Plzeň přivítá v rámci 2. kola FORTUNA:LIGY Slovan Liberec. Zajistit lístek na zápas si můžete už od pátku.

Léto je sice v plném proudu, ale to pravé "fotbalové" začne viktoriánům v pondělí 30. července. Po více než dvouměsíční pauze čeká na plzeňské příznivce konečně zase fotbal v Doosan Areně. Obhájci mistrovského titulu se za necelé tři týdny utkají s libereckým Slovanem a to znamená jediné – začíná prodej vstupenek.

Viktoriáni si je mohou zajišťovat od pátku 13. července od 9 hodin. Standardem zůstává možnost nákupu lístků ve Viktoria shopu v areálu Doosan Areny v jeho tradiční provozní době (9  17). Stejně tak bude spuštěn prodej na všech distribučních místech Plzeňské vstupenky (seznam ZDE) a k dispozici bude také online nákup přes webové stránky Plzeňské vstupenky.

 „Už se těším na plzeňské fanoušky a plný stadion. Přes 10 tisíc diváků, to bude úplně jiná atmosféra, než kde jsem působil předtím,“ prozrazuje nová posila Viktorie Luděk Pernica. „Moc se na viktoriány těšíme a doufáme, že na konci zápasu společně oslavíme zisk tří bodů,“ doplňuje kapitán Roman Hubník.

Prodej poběží až do vyčerpání celkové kapacity stadionu. Nadále platí systém prodeje zohledňující časové vlny. Při včasném nákupu vstupenek mohou fanoušci ušetřit i více než třicet procent z ceny vstupenky.

Ideální počasí, krásný letní večer, skvělý fotbal. Není nad čím přemýšlet, pojďme se všichni sejít v Doosan Areně!

1. časová vlna - 17 až 11 dnů před utkáním (13. 7. – 19. 7.)

1. kategorie    200 Kč
2. kategorie    170 Kč
3. kategorie    140 Kč
4. kategorie    110 Kč

2. časová vlna - 10 až 0 dnů před utkáním (20. 7. – 30. 7.)

1. kategorie    250 Kč
2. kategorie    220 Kč
3. kategorie    190 Kč
4. kategorie    160 Kč

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál