Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Lukáš Hejda: Zápasy se Spartou baví všechny, čeká nás výborná kulisa
12.10.2017
FCVP
Rozhovory

Lukáš Hejda: Zápasy se Spartou baví všechny, čeká nás výborná kulisa

Šlágr 10. kola čeká Viktorii Plzeň na Letné. V Generali Areně bude se Spartou bojovat nejen o vítězství, ale také o překonání právě sparťanského rekordu, který činí 10 výher v řadě od startu sezony. Před zápasem jsme vyzpovídali stopera Lukáše Hejdu.

„Na Letné je to vždy velmi vypjaté a vyhecované. Tyto zápasy baví všechny, na to se těšíme. Čeká nás výborná kulisa a samozřejmě doufáme ve vítězný konec,“ říká Hejda. „Naposledy nám na Spartě všechno drhlo, ale v letošní sezoně se nám velice daří a budeme to chtít potvrdit,“ ukazuje odhodlání napravit dubnovou porážku 0:2.

Ačkoliv je Sparta aktuálně pátá s 15 body na kontě, nikdo nečeká jednodušší zápas, než tomu bylo v předchozích střetnutích. „Určitě to tak nebude. Při zápasech se Spartou je úplně jedno, kolikátá je. Věřím ovšem, že se nám podaří navázat na naši formu,“ přeje si stoper Plzně.

Do Prahy se chystá opět velký počet fanoušků ze západu Čech. „Plzeňští fanoušci jsou výborní a na Letné nás vždy podporují v hojném počtu. Za celou kabinu mohu říci, že se na ně moc těšíme a děkujeme jim, že nás takhle podporují,“ vzkazuje Lukáš Hejda.

VSTUPENKY NA LETNOU A VOUCHERY DO AUTOBUSU JSOU V PRODEJI
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál