Puma banner vlevo
Permice volný prodej 2
Mladší žáci ovládli turnaj v Praze, ve finále zdolali Spartu!
20.11.2018
FCVP
U13 - články

Mladší žáci ovládli turnaj v Praze, ve finále zdolali Spartu!

Skvělý úspěch žákovského týmu U13! Mladší žáci Viktorie Plzeň vyhráli mezinárodní turnaj O pohár hlavního města Prahy, když na turnaji ani jednou neprohráli a v dramatickém finále porazili Spartu Praha na pokutové kopy. Gratulujeme!

V konkurenci obou pražských S či týmů z Maďarska, Polska a Slovenska dokázali viktoriáni U13 ovládnout celý turnaj. Ve skupině z pěti zápasů třikrát vyhráli a dvakrát remizovali, následně v semifinále porazili Budapešť 2:0 a napínavé finále vyhráli na penalty.

„Turnaj se klukům povedl a dařilo se jim předvádět fotbal, který se divákům líbil,“ pochválil svůj tým trenér Josef Šneberger. „S potěšením jako trenéři můžeme říci, že jejich výkony jsou odrazem přístupu a snahy v tréninku,“ těšilo ho.

„První penaltu ve finále proměnil Ondřej Lemon naprosto bez nervů jak Antonín Panenka ve finále ME 1976! Potěšující je, že kluci ze všech týmů dali nejvíce branek,“ byl spokojený Šneberger.

Brankář Jan Sutr byl pak navíc vyhlášen nejlepším gólmanem celého turnaje. Všem viktoriánům k tomuto velkému úspěchu gratulujeme!

Výsledky Viktorie Plzeň:
skupina: Sparta – FCVP 0:0
skupina: Senec – FCVP 0:5 (Sivák, Lemon, D. Kardoš, Dulík, Šlegel)
skupina: Meteor – FCVP 0:2 (Toman, K. Kardoš)
skupina: Ostrava – FCVP 1:1 (Čonka)
skupina: Liberec – FCVP 0:4 (Čonka 2, Toman, D. Kardoš)

semifinále: Budapešť – FCVP 0:2 (Šlegel, Toman)

finále: Sparta – FCVP 1:2pen. (Dulík, penalty 0:2)

Konečné pořadí: 1. Viktoria Plzeň, 2. Sparta Praha, 3. Slavia Praha, 4. FC Budapešť, 5. Śląsk Wrocław, 6. Slovan Liberec, 7. Meteor Praha, 8. Mladá Boleslav, 9. Baník Ostrava, 10. Slovácko, 11. Motorlet Praha, 12. MŠK Senec.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál