Společnost Keramika Soukup je hrdým partnerem FC Viktorie Plzeň už dlouhou řadu let. Fotbalový klub podporovala už v sezónách, kdy ještě bojoval ve druhé nejvyšší soutěži. A už téměř 30 let vám pomáhá vylepšovat domovy.

Společnost Keramika Soukup má velmi širokou obchodní sí po celé České republice. Výrazné zastoupení je právě v západních Čechách, kde můžete navštívit tři moderní pobočky v Plzni, Karlových Varech a Horažďovicích, ale také tři prodejny Keramika Soukup Partners v dalších městech – v Chebu, Velké Hleďsebi a Domažlicích.

Každý rok přichází Keramika Soukup se spoustou zajímavých novinek a inspirací. V letošním roce je to například nový katalog obkladů a dlažeb či designové webové stránky Soukup Experience, na kterém si můžete prohlédnout všechny designové novinky a načerpat spousty inspiraci.

Další zajímavou novinkou je čerstvě založené oddělení TZB = technické zařízení budov, které řeší finální realizaci v podobě obkládání interiérů i exteriérů a instalace sanity. Samozřejmostí je také řada novinek v nabízeném sortimentu - například jedinečná série Suomi 20 a univerzální série Catania.