Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů
Olomouc na podzim překvapila, bude to náročný zápas, podotýká Pavel Vrba
16.02.2018
FCVP
Rozhovory

Olomouc na podzim překvapila, bude to náročný zápas, podotýká Pavel Vrba

Není čas odpočívat. Po pátečním příletu z Bělehradu se viktoriáni přesouvají v sobotu do Olomouce, kde následující den zahájí jarní část ligové sezony 2017/2018. Proti podzimnímu překvapení neočekává trenér Pavel Vrba vůbec lehké utkání.

„Olomouc v podzimní části soutěže překvapila a pohybuje se v horních patrech tabulky. Bude to náročný zápas,“ míní kouč, jenž nevyloučil možné změny v sestavě. „Nebyli jsme spkojení s prvním poločasem proti Partizanu. Podíváme se na video a vyhodnotíme si to, změna je pravděpodobná,“ prozrazuje.

I vzhledem k tomu, že oba týmy se pohybují na horních příčkách, očekává vyhecovanou atmosféru. „V Olomouci jsou dobří fanoušci a doufám, že tam bude příjemná atmosféra jako vždy. Byli bychom rádi, kdyby byla podobná jako na Partizanu, kde byli diváci fanstastičtí a fandili po celých 90 minut. Oboustranně to v Bělehradě bylo od fanoušků mimořádné,“ pochvaluje Pavel Vrba příznivce jak domácího Partizanu, tak viktoriány, kteří vážili do Srbska cestu.

Duel startuje v neděli 18. února v 16:00 a již na úvod jara půjde o jeden ze šlágrů. „Doufám, že ho zvládneme,“ přeje si Vrba. „Na každém stadionu to už je proti nám vyhecované. Nejen sportovně, ale i v hledišti. Bude to těžký zápas,“ upozorňuje hlavní trenér Plzně.

V prodeji jsou nadále také vstupenky na nejbližší domácí zápasy s Partizanem a s Vysočinou Jihlava.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál