Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Pavel Vrba: Slovácko proti nám v poháru hrálo dobře, bude to chtít zopakovat
17.11.2017
FCVP
Rozhovory

Pavel Vrba: Slovácko proti nám v poháru hrálo dobře, bude to chtít zopakovat

14. kolo HET ligy čeká Viktorii Plzeň na hřišti Slovácka, tedy proti soupeři, kterému podlehla v osmifinále poháru přesně před týdnem. Trenér Pavel Vrba pošle do utkání jinou sestavu a očekává, že výkon mužstva bude zlepšený.

„V útočné fázi se musíme více prosadit, i co se týká samotné hry. Slovácko v pohárovém zápase bylo někdy kombinačně lepší. Ve druhé půli jsme dominovali my, ale nastřelili jsme dvě tyčky. Nakonec ten rozhodující gól v prodloužení byl v náš neprospěch. Na druhý poločas můžeme navázat, ale bude třeba dávat branky,“ upozorňuje hlavní kouč.

Viktoria do zápasu pošle odlišnou sestavu, i Slovácko pravděpodobně obmění složení základní jedenáctky. „Způsob hry ale bude podobný,“ myslí si Pavel Vrba. „Slovácko u nás hrálo velice sympaticky, což bude chtít zopakovat. Hrálo kombinačně, v útočné fázi má navíc hráče, kteří se umí prosadit,“ varuje trenér.

Plzeňští hodlají pokračovat ve vynikající sérii 13 výher. Žádné mimořádné nadšení z tohoto rekordu ale v kabině nepanuje. „Všichni si uvědomují, že jde o dlouhodobou soutěž, která má 30 kol,“ těší Vrbu.
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál