Tým starších žákyň se v sobotu účastnil mezinárodního turnaje Prague Cup 2019! Svěřenkyně trenéra Milana Lukeše podaly obětavý výkon a byly pochváleny za přístup.

V prvním utkání prohrály s Pardubicemi těsně 0:1, když inkasovali v 10. minutě z penalty. V následném zápase se viktoriánky utkaly s dánským celkem FC Thy Piger a zápas skončil remízou 1:1, když jedinou plzeňskou branku vstřelila Michaela Märzová.

Poslední utkání odehrály starší žačky FCVP proti dalšímu dánskému celku, tentokráte proti IF Midtdjurs. Dvě minuty před koncem však vstřelily soupeřky jedinou branku a díky tomu postoupily do semifinále. „I když se nám nepodařilo postoupit, tak musím hráčky pochválit hlavně za přístup a obětavý výkon. Holky nepostup oplakaly, ale to k fotbalu patří,“ řekl kouč Milan Lukeš.