Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů
Tomáš Chorý: Škoda, že jsem svou premiéru neokořenil gólem
07.01.2018
FCVP
Ohlasy po zápase

Tomáš Chorý: Škoda, že jsem svou premiéru neokořenil gólem

Viktoriánský debut už má za sebou. Nejnovější posila Tomáš Chorý dnes nastoupil k prvnímu utkání za Viktorii Plzeň, proti Ústí nad Orlicí se v prvním poločase s kapitánskou páskou ale gólově neprosadil. Přesto si moc užíval, že je na hřišti v dresu Plzně. Zápas poté s trenérem Pavlem Vrbou zhodnotil.

Nová posila nastoupila tradičně s kapitánskou páskou. „Samozřejmě mi to nevadí. Je to taková třešnička na dortu, rád dám klukům nějaké zápisné,“ smále se vytáhlý forvard. „Jsem moc šťastný, že jsem ve Viktorce. Je to podle mě největší český klub. Mít takové spoluhráče, to je nepopsatelný pocit. Doufám, že se mi bude dařit,“ dodal po konci prvního poločasu.

V něm si vypracoval nadějnou gólovou příležitost, kterou ale neproměnil. „Bohužel. Mohl jsem to okořenit gólem, ale nepodařilo se. Každopádně, jak jsem již říkal, jsem moc šťastný, že mohu hrát za takový tým. Je to cíl každého fotbalisty,“ doplnil Tomáš Chorý.

Trenér Pavel Vrba řekl, že si Chorý bude ještě muset zvykat na nový styl hry. „Bude se muset přizpůsobit, což vždy nějakou dobu trvá. Očekáváme od něj ale, že bude střelec a že se bude prosazovat více než třeba dnes. Předpoklady na to rozhodně má,“ řekl kouč.

S průběhem utkání byl téměř spokojený, chybělo mu pouze více branek v sítě soupeře. „Na druhou stranu Ústí odehrálo zajímavé utkání, působilo velice organizovaně. Vyšší prohru by si asi nezasloužil,“ přiznal Vrba, který v prvním poločase vyzkoušel nové rozestavení 3-1-4-2. „Budeme to zkoušet i nadále. Máme k dispozici široký kádr a nechceme, aby hráči hráli na nějakých nezvyklých postech,“ vysvětlil.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál