I během reprezentační přestávky se některé mládežnické týmy představily v soutěžním utkání. Z vítězství se radoval dorost U18 a všechny žákovské týmy.

DOROSTY

Týmy U18 a U16 zavítaly na půdu českobudějovického Dynama. Osmnáctka ovládla první poločas, když v něm dvě branky vstřelil Martin Patrovský. Budějovice sice zásluhou Jirana snížily, definitivní tečku za zápasem ale udělal v závěru LukᚠKotěšovec. Šestnáctce utkání bohužel nevyšlo. Poté, co viktoriáni dvakrát ztratili vedení, odskočili domácí fotbalisté do dvougólového náskoku 4:2. Naději v 71. minutě vykřesal svým druhým gólem Milan Krůta, ale to už bylo ze strany hostí vše.

Č. Budějovice U18 – FCVP U18 1:3
Č. Budějovice U16 – FCVP U16 4:3

Fotogalerie ze zápasu U18 ZDE.
Fotogalerie ze zápasu U16 ZDE.

ŽÁCI

Tým U15 vyhrál na hřišti pražské Dukly nejtěsnějším možným rozdílem, když jedinou branku vsítil z penalty TomᚠVach. Na sedmé vítězství z osmi ligových duelů pak dosáhl celek U14, který po dvou gólech Pavla Gaszczyka a jedné trefě Matěje Soupíra uspěl 3:0. Žáci U13 i U12 pak nastříleli 10 branek Tempu Praha. Za U13 byl nejaktivnějším střelcem David Bezděk s hattrickem, za U12 pak zářil Matěj Sýkora se čtyřmi góly.

Dukla Praha U15 – FCVP U15 0:1
Dukla Praha U14 – FCVP U14 0:3
Tempo Praha U13 – FCVP U13 1:10
Tempo Praha U12 – FCVP U12 6:10

Fotogalerie ze zápasů U15 a U14 pod článkem.

ŽENSKÉ TÝMY

Ženy v Dobřanech vysoko podlehly pražské Slavii. Starší i mladší žákyně si na domácím hřišti na Smíchově poradily s Duklou.

FCVP ženy – Slavia Praha ženy 0:17
FCVP st. žákyně – Dukla Praha st. žákyně 8:0
FCVP ml. žákyně – Dukla Praha ml. žákyně 5:1