Puma banner vlevoNabídni své místo
Nová appka FCVP
V pátek začíná patnáctý ročník Memoriálu Stanislava Štrunce
09.07.2018
FCVP
U19 - články

V pátek začíná patnáctý ročník Memoriálu Stanislava Štrunce

Již tento víkend (13. až 15. července) je na programu tradiční Memoriál Stanislava Štrunce, který je letos vskutku skvěle obsazen. Viktoria se ve skupině A utká se skotským Glasgow Rangers a polskou Legií Varšava. Ve skupině B se potom představí Hertha Berlín, West Bromwich Albion a MŠK Žilina.

Zápasy se odehrají na celkově třech hřištích – v tréninkovém areálu FCVP v Luční ulici, v Černicích a také v Dobřanech. Viktoriáni vykročí za obhajobou loňského prvenství v pátek odpoledne. Od 17:00 si to na stadionu v Luční rozdají s atraktivním soupeřem Glasgow Rangers.

„Za poslední roky je dle mého názoru letošní ročník obsazen nejkvalitněji a nejprestižněji. První utkání nás čeká proti Glasgow Rangers, což bude určitě skvělá prověrka před nadcházející sezonou. Na jednu stranu je to pořád příprava, ale prestiž turnaje v domácích podmínkách tomu přikládá velkou váhu,“ řekl trenér U19 Jiří Žilák.

V sobotu se Západočeši ukážou fanouškům na jižním Plzeňsku. Nově zrekonstruovaný stadion v Dobřanech bude od pěti odpoledne hostit jejich zápas proti Legii Varšava. Plzeňští se po skončení utkání dozví soupeře pro neděli a také to, o jaké umístění si v konečném zúčtování zahrají.

Celý víkend můžete sledovat veškeré klubové komunikační kanály, na kterých vás budeme pravidelně informovat o průběhu celého turnaje.

Program

Pátek 13. 7.
FC Viktoria Plzeň – Glasgow Rangers (17:00, Luční ulice)
Hertha Berlín – West Bromwich Albion (17:00, Dobřany)

Sobota 14. 7.
Legia Varšava – Glasgow Rangers (10:00, Černice)
West Bromwich Albion – MŠK Žilina (10:00, Dobřany)
Legia Varšava – FC Viktoria Plzeň (17:00, Dobřany)
MŠK Žilina – Hertha Berlín (17:00, Černice)

Neděle 15. 7.
Zápas o 5. místo (11:00, Černice)
Zápas o 3. místo (13:00, Luční ulice)
Finále (15:00, Luční ulice)

 

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál