Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Viktoria dorazila do Bukurešti, v úterý vstoupí do boje o Ligu mistrů
24.07.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Viktoria dorazila do Bukurešti, v úterý vstoupí do boje o Ligu mistrů

V pondělí ráno odletěli viktoriáni do rumunské metropole vstříc první velké výzvě – boji o Ligu mistrů. Za horkého počasí přistáli v Bukurešti zhruba ve 14:00 místního času.

Horké letní počasí přivítalo hráče Viktorie po příletu do Bukurešťě, v rumunském hlavním městě je totiž aktuálně hned 34 stupňů. Na přílet týmu čekalo na letišti velké množství televizních štábů.

Program Viktorie v Rumunsku je jasný. Po příletu se vydali hráči na hotel, večer následuje oficiální tisková konference a první trénink na stadionu Arena Națională, který má kapacitu přes 55 tisíc diváků.

Viktoria si na něm zahrála již v minulé sezoně. V rámci základní skupiny Evropské ligy zde remizovala s Astrou Giurgiu 1:1. „Tehdy zde moc lidí nebylo, nyní ta kulisa ale určitě bude lepší. Je to hezký a nový stadion,“ ví Milan Petržela.

Respekt k soupeři, natěšenost na první soutěžní utkání, velké odhodlání potěšit fanoušky – to vše nyní pociťuje každý člen týmu. „Budeme se soustředit hlavně sami na sebe. Pro postup uděláme maximum,“ slibuje stoper Tomáš Hájek, který vyhlíží svou premiéru na scéně evropských pohárů.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál