Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů
Vychutnejte si základní skupinu Evropské ligy v exkluzivním Victory VIP
11.09.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Vychutnejte si základní skupinu Evropské ligy v exkluzivním Victory VIP

Viktoria Plzeň bude v podzimní části sezóny bojovat v základní skupině Evropské ligy. Plzeňský klub právě spouští prodej balíčků vstupenek do Victory VIP na všechny tři domácí zápasy s týmy FCSB, Hapoel Beer-Sheva a FC Lugano.

Hlavní devizou vstupenky do exkluzivního Victory VIP je vlastní sedačka na prostředku protilehlé tribuny v sektorech S8 nebo T9 z volných kapacit klubu a zázemí Victory VIP stanu, vybraných specialit teplé i studené kuchyně. Každý návštěvník Victory VIP navíc získá zápasový magazín Viktorián a oficiální zápis o utkání.

Všichni zájemci se mohou hlásit na email rothova@fcviktoria.cz a zarezervovat si libovolný počet vstupenek. Do pátku 15. září bude všem zájemcům jejich objednávka potvrzena. Cena balíčku tří zápasů Victory VIP je 7 400,- Kč.

Kapacita míst ve Victory VIP je omezena. FC Viktoria Plzeň si vyhrazuje právo VIP vstupenky v jednotlivých případech neposkytnout, nebo nabídnout jinou alternativu v podobě standardních vstupenek za běžnou prodejní cenu bez benefitů.


 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
Dnes v 15:00 | Muži
MFK Karviná
FC Viktoria Plzeň