Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Z Happy Hour ve Viktoria shopu si fanoušci odnesli dres i podepsaný míč
10.11.2017
FCVP
Aktuální zprávy

Z Happy Hour ve Viktoria shopu si fanoušci odnesli dres i podepsaný míč

Ve čtvrtek 9. listopadu se do Viktoria shopu v prostorách severní věže Doosan Areny vrátila oblíbená akce Happy Hour, v rámci které mohli zákazníci fanshopu vyhrát například dres Viktorie Plzeň, šály s logem plzeňského klubu nebo míč podepsaný kabinou prvního týmu.

Princip soutěže zůstal stejný jako v minulosti. Zúčastnit se mohl každý, kdo si ve fanshopu nakoupil zboží v minimální hodnotě 500 korun. Na připravené magnetické tabuli si pak mohl zvolit hráčskou kartičku jednoho z fotbalistů Viktorie a těšit se na dárek z nabídky Viktoria shopu. Na druhé straně kartičky totiž byla uvedená výhra.

To se nadmíru výborně podařilo dvěma fanouškům Viktorie Plzeň. Nejdříve svého majitele našel podepsaný míč a záhy nato i dres Viktorie Plzeň, který se tentokrát skrýval pod kartičkou obránce Tomáše Hájka. Slečna Johanka měla z dresu obrovskou radost. „Původně jsme sem ani nechtěli jet, ale dcera mě přemluvila. Nevynechá žádný zápas, je opravdu věrnou fanynkou,“ prozradila maminka šťastné výherkyně.

Happy Hour se bude do Viktoria shopu v průběhu celé sezóny nárazově vracet. O termínu konání příští Happy Hour bude klub informovat na internetových stránkách.

Fotogalerie

       
 
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál