Puma banner vlevoNabídni své místo
ViktoriaShop – UCL
Zakončit soustředění vítězstvím je velice dobré, těší viktoriány
07.02.2018
FCVP
Ohlasy po zápase

Zakončit soustředění vítězstvím je velice dobré, těší viktoriány

Viktoria zvládla vítězně generálku s čínským soupeřem Kuej-čou Cheng-feng, v Benidormu vyhrála 2:1 po gólech Krmenčíka s Čermákem. Zápas po jeho konci zhodnotili záložník Patrik Hrošovský a hlavní trenér Pavel Vrba.

„Byl to dnes hodně bojovný zápas. Dost se běhalo, soupeř byl nepříjemný v soubojích. Jsem ale rád, že jsme generálku zvládli vítězně,“ hodnotil střetnutí záložník Patrik Hrošovský. „Soupeř byl opravdu velice dotěrný. Místy byly souboje ostré jako v mistrovských zápasech, alespoň nás to kvalitně připravilo,“ věří slovenský reprezentant.

Trenéra Pavla Vrbu rovněž těšilo vítězství jeho svěřenců. „Zakončit soustředění vítězstvím je velice dobré, hlavně, když jsme si zde připsali dvě výhry a jednu remízu. Zápasy pravdy ale teprve přijdou,“ uvědomuje si kouč. „Za týden nás čeká ostrý start. Doufám, že start zvládneme a jarní sezonu začneme tak, jak jsme ji zvládli na podzim,“ přeje si Vrba.

Na start se těší také Patrik Hrošovský. „Pauza byla dlouhá. Příprava ovšem byla kvalitní, takže bychom měli být dobře připraveni. Trénovalo se dost, zbývající týden před zápasem s Partizanem už bude o doladění pár posledních detailů,“ míní.

V generálce s Kuej-čou musel kvůli zranění po nepříjemném souboji střídat Tomáš Chorý. „Zpočátku to vypadalo velice špatně, pak se Tomáš po chvilce odpočinku zvednul a doufám, že bude v pořádku. Ze strany soupeře jsem v tom z mého pohledu viděl úmysl, stoperovi se totiž moc nelíbil předchozí vzájemný souboj. Doufám, že to nebude nic vážného,“ doufá Pavel Vrba.

Fotogalerie

       
 
 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál