Starší i mladší žákyně si o víkendu poradily s týmem ABC Braník, dorostenky bohužel těsně podlehly Hradci Králové a zakončily první polovinu sezony na předposledním místě.

Zápas dorostenek v Luční ulici s Hradcem rozhodla jediná branka, která padla v 53. minutě – bohužel ze strany hostující Šolínové. Viktoriánky tak prohrály nejtěsnějším možným rozdílem.

„Od začátku utkání jsme byli lepším týmem,“ řekl k zápasu starších žaček trenér Milan Lukeš. A bylo to znát, ji po 17 minutách vedly domácí hráčky po brankách Vondrovicové a Pavlíčkové 2:0. Hosté sice snížili, nicméně Pavlíčková přidala další gól a vše zakončila trefa Mifkové na 4:1.

Na slušném třetím místě jsou po odehrání osmi kol mladší žákyně. Tentokráte na domácím hřišti v Luční ulici porazily Braník 2:0, v 10. minutě otevřela skóre Alexová a na začátku druhé půle se prosadila Šottová.

FCVP dorostenky – Hr. Králové dorostenky 0:1