Puma banner vlevoNabídni své místo
Permice volný prodej 2
Zaměřili jsme se na útočnou fázi, doufám ve více gólů, říká Vrba
25.08.2018
FCVP
Rozhovory

Zaměřili jsme se na útočnou fázi, doufám ve více gólů, říká Vrba

Mladá Boleslav má na svém kontě po pěti kolech už 12 vstřelených branek – vůbec nejvíce mezi ligovými týmy – na druhé straně ale také stejný počet gólů inkasovala. „Je to hodně ofenzivní mužstvo,“ říká před vzájemným duelem kouč Pavel Vrba.

Středočeši budí v úvodu sezony pozornost zajímavými výsledky. Ve druhém kole prohráli doma s Olomoucí 0:4, minulý týden ale naopak vyprovodili nováčka z Opavy výsledkem 6:1. „Oni dávají celkově hodně gólů. Už s Karvinou se trefili čtyřikrát, teď dali dalších šest branek. V tomto ohledu nás čeká soupeř, který je v dobré střelecké formě, ale na druhé straně také často inkasuje. Uvidíme, jak to dopadne. Já doufám, že konečně dáme více gólů a vyhrajeme,“ přeje si před nedělním zápasem Pavel Vrba.

O hlavní přednosti našeho nejbližšího soupeře je tedy v plzeňské kabině jasno. „Mladá Boleslav se pokaždé prezentovala hodně ofenzivně. Možná i na základě toho prohrála doma s Olomoucí 0:4, kde ten obraz hry rozhodně nebyl takový, jak by napovídal výsledek. V těch zbývajících zápasech už to bylo jiné. Ve Zlíně dala dva góly, s Karvinou čtyři a teď šest,“ vypichuje silnou stránku Mladé Boleslavi trenér Vrba.

PŘEDZÁPASOVÉ INFORMACE HLEDEJTE ZDE

Ten má navíc stále v živé paměti i poslední vzájemné utkání, kdy jeho svěřenci doma odevzdali soupeři všechny tři body. „Určitě si na ten zápas vzpomínám. Bylo to na začátku jara, nám se nepodařilo navázat na úspěšný podzim a trochu nás zaskočili. Troufnu si říct, že nás to i ovlivnilo do toho dalšího průběhu sezony, kdy jsme začátek jarní části nezachytili. Je to velké ponaučení a určitě i z tohoto zápasu budeme vycházet,“ vzpomíná plzeňský trenér.

Viktoriáni sice drží stoprocentní bodový zisk, v pěti kolech se ale trefili jen sedmkrát – z toho více než polovinu branek vstřelil Michael Krmenčík. „Zaměřili jsme se na útočnou fázi. Samozřejmě vycházím z toho, že nedáváme góly. Trošku mně vadí, že nejsme více úspěšní v ofenzivě, a proto se tam také i více hráčů točí. Samozřejmě bychom byli rádi, kdybychom těch gólů dali více. Doufám, že se to brzy stane a střeleckou formu najde kromě Krmenčíka i někdo jiný,“ věří před šestým kolem FORTUNA:LIGY Pavel Vrba.

Vstupenky jsou stále k dostání na všech prodejních místech Plzeňské vstupenky (seznam ZDE) a online na webu Plzeňské vstupenky (ZDE). Pokud budou stále v prodeji i v den utkání, budou se prodávat od 9 do 12 hodin ve Viktoria shopu, od 12:30 pak na pokladnách.

 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál