Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos
Ženy porazily Duklu po střeleckém koncertu Mášové, žákyně vyhrály
06.05.2019
FCVP
Ženské týmy

Ženy porazily Duklu po střeleckém koncertu Mášové, žákyně vyhrály

Všechny ženské týmy Viktorie Plzeň již hrají nadstavbové části svých soutěží. Ženy si v Dobřanech poradily s Duklou Praha 5:2, dorostenky se stejným soupeřem padly. Celek z hlavního města porazily starší žákyně, mladší žákyně vyhrály v Pardubicích.

Ženy

A-tým žen se v Dobřanech utkal s Duklou Praha, se kterou v předchozích vzájemných duelech remizoval 2:2 a vyhrál 4:0. A viktoriánky navázaly na ten poslední výsledek, tentokráte pražský celek skolily v poměru 5:2, když hned čtyřikrát skórovala Veronika Mášová. „Poslední čtyři zápasy jsme hráli velmi kvalitně a chci, abychom takové výkony podávali do konce sezony,“ přeje si kouč Lukáš Růžička, jehož celé hodnocení najdete v detailu zápasu.

FCVP – Dukla 5:2
Branky: 24. Mášová, 27. Mášová, 57. Mášová, 65. Beštová, 67. Mášová – 51. Khýrová, 68. Kotrčová (vl.)

Dorostenky

Dorostenky taktéž odehrály v Dobřanech duel s Duklou, ale svému soupeři z Prahy bohužel podlehly nejtěsnějším možným rozdílem – 0:1. Jediná branka padla v 65. minutě duelu. „Chtěli jsme si napravit chuť z pohárového utkání, ale to se bohužel nepovedlo a pouze se ukázalo, že pokud v našich hlavách bude převládat pocit uspokojení až alibismu, tak neuspějeme proti žádnému týmu. Každý zápas nás má něco naučit a konkrétně z tohoto utkání si toho můžeme a musíme odnést mnoho,“ řekl k utkání kouč Vojtěch Křelina.

FCVP – Dukla 0:1
Branka: 65. Fojtíková

Starší žákyně

Starší žačky zahájily nadstavbovou část soutěže o konečné umístění, a stejně jako ženy a dorostenky, i ony přivítaly na domácí půdě Duklu Praha. Po dvou trefách Marcelové a jednom gólu Maršíkové však vyhrály 3:0 a vstoupily do závěrečné fáze soutěže tou pravou nohou.

FCVP – Dukla 3:0
Branky: 6. Maršíková, 31. Marcelová, 50. Marcelová

Mladší žákyně

Tým mladších žaček zavítal na hřiště Pardubic, s kterými svěřenkyně trenéra Petra Žížka v základní části dvakrát prohrály. V nadstavbové části nejlepších týmů ale dokázaly na východočeské půdě vyhrát po brankách Košikové a Sutnarové 2:1. „Domácí byli považováni za favorita, ale naše hráčky k zápasu přistoupily velice zodpovědně a byly po celé utkání lepším týmem. Celý tým zasluhuje velké uznání,“ těšilo kouče.

Pardubice – FCVP 1:2
Branky: 53. Hlaváčová – 7. Košiková, 40. Sutnarová

Fotogalerie

       
 
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál