O víkendu byly v akci ženské týmy Viktorie Plzeň. Áčko vedlo v Dobřanech nad Hradcem Králové 3:1, v závěrečné dvacetiminutovce ale inkasovalo tři branky a nakonec prohrálo. Mladší žákyně si naopak přivezly parádní výsledek ze hřiště Slavie Praha.

Duel žen přitom začal pro viktoriánky velice dobře, když již ve druhé minutě skórovala Gabriela Šlajsová. Hradečanky sice srovnaly, nicméně domácí mladá útočnice dovršila hattrick a po poločase se šlo do kabin za stavu 3:1. V posledních 20 minutách však Hradec Králové vstřelil tři branky a odvezl si z Dobřan všechny tři body. „Krize se prohlubuje, nejsme vůbec v pohodě,“ mrzelo trenéra Lukáše Růžičku.

Starší žákyně prohrály na hřišti Slavie 2:7, mladší žákyně zde ale uspěly v poměru 8:2. Nejaktivnější střelkyní byla Michaela Sutnarová, která se prosadila hned pětkrát. Dvě branky přidala Denisa Rancová, trefila se také Nela Cinková.

Ženy: FCVP – Hradec Králové 3:4