(0:2)

1.FC Slovácko

Krýslová – Ondrášková, Králová, Nesvedová, Pacandová – Myslíková (68. Chocholoušková), Nehodová, Beštová (46. Prokopová), Ranglová (79. Knodlová) – Hanžlová (59. Markelová), Ivaničová

Bednaříková – Lysáková, Gudgeon, Polášková, Chlumová – Strnadová, Massey, Janků – Horáčková (53. Březinová), Skupinová (70. Barnetová), Sedlačíková (76. Janíková)

Branky: 32. a 85. Chlumová, 40. a 83. Janků, 78. a 87. Massey, 48. Skupinová - 80. Markelová ŽK: 75. Králová

Do úvodního zápasu nastoupil první tým Viktorie. Soupeři se ale v průběhu celého utkání dařilo Plzeň přehrávat i střílet branky. Ukazatel skóre se zastavil na 1:7 v neprospěch domácího celku.

V začátku utkání dokázaly Plzeňanky se soupeřem držet krok a vypracovaly si jednu stoprocentní brankovou příležitost, kterou Ivaničová nedokázala proměnit i díky dobře chytající Bednaříkové. Zato soupeř byl efektivní a potrestal domácí celek při jeho druhé šanci, kdy nakopnutý dlouhý míč z hloubi pole skončil v brance Krýslové. V závěru poločasu Slovácko vstřelilo ještě jednu branku po několika navazujících chybách Viktorie.

Do druhého poločasu chtěl tým pod vedením Karla Rady vstoupit aktivně, ale přišla studená sprcha v podobě branky ze 48. minuty. Poté soupeř začal ovládat hru a Viktorii zbytečně brzdilo množství nepřesností. Pouze čestnou branku vstřelily domácí hráčky po brejku Ivaničové a zakončení Markelové za stavu 0-4. Závěr utkání viktoriánky bohužel nezvládly a povolily Slovácku vstřelit další góly.

„Doplatili jsme na naši nesoustředěnost, něco podobného by se nám nemělo stávat a naše koncentrace a nasazení by měly vydržet až do konce zápasu,“ říká trenér Karel Rada.