(2:1)

FC Vysočina Jihlava

Sváček – Debellis, Vacovský, Novák, Rychnovský – Průcha, Kopřiva(89.Svoboda), Mudra (65.Suchý) – Hašek (82.Skála), Matějka, Havel (79. Končal)

Branky: 24. Matějka, 38. Kopřiva, 58. Průcha

Úvod zápasu se nesl v soustavném dobývání pozorné obrany hostů. Přes několik závarů se domácí nemohli prosadit. Až ve 24. minutě uvolnil Hašek přízemním centrem Matějku, který otevřel skóre 1:0. Domácí pokračovali v aktivitě a ve 38. Minutě to bylo již 2:0, po přihrávce Matějky skóroval Kopřiva. Do poločasu o sobě dala vědět i Jihlava, když se po centru z levé strany hlavou trefil Vedral a uzavřel první poločas 2:1.

Ve druhé půli se hra vyrovnala a přelévala se ze strany na stranu i vlivem řady nepřesností. Domácí navýšili skóre po přímém kopu Haška a zakončení Průchy. Hosté vstřelili kontaktní branku po rychlém protiútoku a zakončení Novotného. V závěru mohli domácí navýšit skóre stejně tak hosté srovnat, když ve dvou situacích vytáhl výborné zákroky Sváček