1:3

(0:1)

Valeš – Skála, Vacovský, Novák, Rychnovský – Průcha, Suchý – Debellis (84. Končal), Kopřiva (80. Svoboda), Hašek (52. Kulhánek) – Matějka

Branky: 2x Matějka, Průcha

První poločas byl vyrovnaný a viktoriáni šli do vedení po rychlém protiútoku, když Kopřivovo zakončení vyrazil brankař Slavie a Matějka uplatnil důraz v malém vápně. Domácí měli velkou šanci na vyrovnání, ale Valeš (debutující před týdnem patnáctiletý brankař) jejich šanci zlikvidoval.

Ve druhém poločasu Slavia ihned srovnala skóre, již ve 47.minutě se po standardní situaci nešastně trefil do vlastní sítě Vacovský. Viktoriáni však ukázali vnitřní sílu a za tři minuty si vzali svoje vedení zpět, když se po krásné akci Skály s Debellisem trefil znovu Matějka. Konečnou podobu výsledku 1:3 dal po samostatném nájezdu a zakončení Průcha. V závěru jsme díky otevřené hře Slavie měli několik slibných brejků, které ale hosté nedotáhli k dalším brankám i přesto, ale můžou být spokojeni.