(1:0)

AC Sparta Praha

Novák - Heller, Uzlík K, Hranáč (41. Míka), Král - Kraml - Klich, Zajíček (60. Patrovský), Štursa (41. Bartůněk), Remiᚠ- Klán (41. Kepl)

Branky Viktorie: 8. Klán, 57. Bartůněk

"Od úvodních minut se hrálo ve svižném tempu, které vydrželo po celé utkání. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, kdy se nám podařilo v 8. minutě Martinem Klánem vstřelit první branku utkání. Začátkem druhého poločasu jsme inkasovali z pokutového kopu, kterému předcházel rychlý protiútok soupeře. V 57. minutě jsme šli do vedení brankou Bartůňka, ale v 65. minutě jsme nezachytili soupeřův útok po pravé straně s následnou přihrávkou před branku, kde se nemýlil hostující hráč Slanina, který upravil výsledek na konečných 2:2. Kluci zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost po celé utkání, protože to byly rozhodující atributy toho, že jsme z utkání vyšli neporaženi," rekapituluje trenér Radek Schveinert.