(1:5)

1.FC Slovácko

Holíková – Šašková ( 41 Žďárská), Jůnová ( 25 Švábová), Kabourková, Troupová ( 61 Krejčová) – Heřmanová, Mrázová, Kratochvílová ( 51 Kloudová), Jiskrová ( 58 Sládková) – Vargová, Šlajsová ( Šidvicová)

Branky: 13. Jiskrová (Šlajsová), 46. Vargová (Mrázová), 66. Kabourková (pen.)

Do utkání z vítězem loňského ročníku ligy jsme vstoupily plzeňské juniorky hodně ustrašeně a hned ve čtvrté minutě Moravanky vstřelily první branku. Celý první poločas měly více ze hry hlavně ve středu pole hráčky Slovácka a do konce poločasu přidaly ještě čtyři branky. Plni se podařilo vsítit jednu branku z ojedinělého protiútoku. Ve průběhu druhého poločasu trenér hostů vystřídal tři hráčky ze středu pole které již hrály předchozí utkání za ženy, což se na projevu soupeřek hodně projevilo. Hra se postupně vyrovnala a i proto druhý poločas skončil 2:2.

"Při hodnocení tohoto utkání chci říct že nás soupeřky přehrály ve všech směrech, proto se musíme zaměřit při trénincích hlavně na ovládání míče v rychlosti a na zlepšení rychlosti vůbec," říká trenér juniorek Milan Lukeš