(2:0)

SK Dynamo České Budějovice

Drda – Šoul (21. Mertl), Renza, Jílek, Řezníček – Kolerus, Brýla (58. Drtil) – Koželuh, N ováček (46. Pešek), Šimek (36. Královec) – Sabol.

Branky Viktorie: 23. Sabol, 26. Koželuh, 39. Nováček ČK: 57. Kolerus

Úvod utkání patřil soupeři z Českých Budějovic, který si díky své rychlé a agresivní hře vypracoval dvě brankové příležitosti. Po zhruba 10 minutách se hra vyrovnala a ve 23. minutě šli viktoriáni do vedení díky hezké brance Jána Sabola. Ve 26. minutě zvýšil Josef Koželuh – 2:0.

Do druhého poločasu domácí chtěli zlepšit hru ve středu hřiště, zrychlit reakce na odražené míče a zkvalitnit převzetí míče do volných prostorů. Částečně se toto povedlo a ve 39. minutě na 3:0 po další pěkné akci zvýšil Jindřich Nováček. V 57. minutě dostal Jan Kolerus červenou kartu. Pro kluky se jednalo o novou situaci, kterou ve fotbalu ještě nezažili a hned v další minutě inkasovali na 3:1. Zbytek utkání mužstvo bojovalo a dotáhlo konečný stav duelu k vítězství 3:1.

„Samozřejmě jsme za výhru jsme, nicméně do příštích zápasů bychom se chtěli prezentovat hrou, ve které budeme přesnější v kombinaci ve středu hřiště a celkově pohyblivější v útočné i obranné fázi hry,“ hodnotí utkání trenér Štěpán Havránek.