(0:1)

FK Viagem Příbram

Drda – Renza, Šimek, Jílek, Královec – Kolerus, Krátký – Koželuh, Nováček, Pešek (56. Drtil) – Patrovský (36. Brýla)

Branky Viktorie: 40. Brýla, 65. Koželuh, 70. Drtil

Hosté v prvním poločasu přehrávali domácí Viktorii zvláště ve středu hřiště svojí rychlou hrou a ve 13. minutě šli zaslouženě do vedení - 0:1. Do druhého dějství chtěli Viktoriáni zaktivnit hru, co se týče presinku a tlaku do soupeřovy „šestnáctky“. Ve 40. minutě srovnal Adam Brýla. Bohužel tři minuty na to šla do vedení opět Příbram, když osamocený LukᚠVostárek v pokutovém území domácích hlavičkoval do branky – 1:2. Viktoria musela znovu otáčet vývoj duelu. Povedlo se. V 65. min vyrovnal Josef Koželuh. A v poslední vteřině TadeᚠDrtil vsítil vítěznou branku na konečných 3:2.

„Utkání se šastným koncem pro nás. Příbram ukázala svoji zlepšující formu. My museli ukázat velký kus charakteru. Tyto zápasy posouvají hráče o notný kus kupředu,“ hodnotí utkání trenér Štěpán Havránek