f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Teplice 2:0 (1:0) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed

Plzeň - Teplice 2:0 (1:0)

7. kolo, sobota 24. 9. 2016, 16:45
Plzeň: Edelman - Petrmichl (51. Valeš), Zikmund, Fišer, Žilák - Ruda, Lehký, Kodýdek (55. Dotzauer) - Koranda (63. Popovič), Pecháček (65. Vrba), Kotěšovec (51. Demeter)
Branky: 7. Pecháček, 80. Lehký

Komentář

Úvod utkání domácím vyšel a již v 7. minutě se střelecky prosadil Pecháček po přihrávce Korandy. Další slibné situace už Viktoria v prvním poločase ke vstřelení branky nevyužila. Když ani Teplice po rozehraném trestném kopu ve slibné šanci nezakončili ideálně, odcházelo se do šaten za stavu 1:0 pro Viktorii.

Ve druhém poločase si viktoriáni opět připravili několik brankových příležitostí, nicméně si ve finální fázi počínali nekvalitně a tak výsledek utkání byl až do konce stále otevřený. Uklidnění přinesla 80. minuta, kdy se do samostatného úniku dostal Vrba, kterého ještě hostující brankář vychytal, nicméně celou situaci dohrál Lehký a jeho tečovaná střela skončila v síti.

Ohlasy trenérů

"Hrálo se utkání, které mělo dobré tempo a náboj. Ve středu hřiště se hrál vyrovnaný fotbal, nicméně jsme si vytvořili oproti soupeři několik brankových příležitostí a dvě jsme proměnili a vyhráli. Mužstvo zaslouží pochvalu za týmový výkon a správný přístup k utkání," hodnotí utkání trenér Josef Parlásek.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál