f Reportáž ze zápasu: Slavia - Plzeň 5:5 (2:2) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed

Slavia - Plzeň 5:5 (2:2)

15. kolo, sobota 1. 4. 2017, 10:15, Vladivostocká
Slavia: Kotlín, Tamas – Koval, Rys, Jelínek, Hejduk, Žitný, Toula, Bárta, Blažek, Hunal, Kruhlyk, Mervard (C), Mikulanda, Benialam, Planka.
Plzeň: Krištofovič – Červený, Dvočák, Fremr, Gadač (C), Gaszczyk, Hašek, Horváth, Hrdina, Šedivý, Šot, Soupír, Trojan, Suchý, Kulišan.
Branky: 17. Toula, 25. Toula, 49. Jelínek, 73. Toula, 75. Toula – 27. Červený, 34. Soupír, 48. Hašek, 51. Hunal, 68. Hašek, Rozhodčí: Řehák.
Diváci: 40.

Komentář

Hodnocení trenéra Martina Vísnera: „V utkání jsme se snažili od první minuty nabourat rozehrávku soupeře se snahou získat míč již na útočné polovině, což se většinou dařilo. Po druhé třetině jsme šli do vedení 5:3, což nám i trochu svazovalo nohy. Přestože utkání skončilo remízou, tak kluci odehráli skvělé utkání. Z našeho pohledu byl patrný posun ve všech herních činnostech oproti podzimu, je vidět, že kluci již nasáli způsob herního projevu, který se snažíme budovat. Přesto je třeba vnímat i nedostatky, především v zakončení a podpoře krajních hráčů do útočné fáze po zisku míče, kde jsme měli také rezervy.“

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál