f Reportáž ze zápasu: Pardubice - Plzeň 1:3 (0:1) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů

Pardubice - Plzeň 1:3 (0:1)

8. kolo, sobota 30. 9. 2017, 11:00, Ohrazenice
Pardubice: Letáček – Matuška, Rambousek, Batelka, Lněnička, Pavlas (46. Hofman), Huf (85. Novotný), Šafařík (C), Březina, Solil, Vašek (85. Stýblo).
Plzeň: Mařík – Svoboda, Čihák (C), Míka, Žilák – Kraml, Petr, Pihrt (81. Hranáč) – Němec (56. Selnar), Kepl, Štursa (90. Uzlík).
Branky: 54. Šafařík – 44. Kraml, 68. Selnar, 89. Kepl (pen.), ŽK: Huf, Hofman – Pihrt, Rozhodčí: Novák – Vojtěch, Svoboda.
Diváci: 60.

Hodnocení trenéra

Jiří Žilák (FC Viktoria Plzeň): „V bojovném utkání jsme v prvním poločase byli fotbalovějším týmem, ale brzdily nás nepřesnosti, především převzetí míče. Několik dobrých možností postrádalo razanci. Ve 44. minutě nás Kraml dostal do vedení. Ve druhém poločase jsme vypadli z tempa. Neudrželi jsme míč na útočné polovině a Pardubice vyrovnaly. V 68. minutě nás opět do vedení poslal Selnar po akci Štursy. V této fázi utkání jsme byli opět silnější na míči. Naše vedení pojistil v 89. minutě Kepl, který proměnil pokutový kop. Vítězství je zasloužené. Mužstvo hrálo zodpovědně a koncentrovaně, s výjimkou deseti minut ve druhém poločase. Zápas jsme mohli rozhodnout již dříve, ale i tak je pro nás vítězství velice cenné.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál