f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Sparta 3:2 (1:1) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů

Plzeň - Sparta 3:2 (1:1)

15. kolo, sobota 18. 11. 2017, 11:00, Luční
Plzeň: Mařík – Plecitý (83. Vilček), Míka, Čihák (C), Svoboda – Kraml (42. Uzlík), Petr, Šulc – Štursa, Kepl, Pihrt (61. Selnar).
Sparta: Kotek – Tvaroh, Hucek, Burda, Flak, Šimáček, Alexandr, Fortelný (C) (19. Hložek), Peřina (51. Šnajdr), Frýdek (64. Čajkovský), Drchal.
Branky: 32. Čihák, 90. Kepl, 90+1. Míka – 36. Drchal, 53. Drchal, ŽK: Plecitý, Petr, Uzlík, Míka, Rozhodčí: Pečenka – Mudra, Pastyřík.
Diváci: 120.

Hodnocení trenéra

Jiří Žilák (FC Viktoria Plzeň): „První poločas byl vyrovnaný. Bez větších šancí na obou stranách. Ve 32. minutě jsme se dostali do vedení, hlavou se trefil Čihák. Sparta dokázala rychle odpovědět. Po závaru před Maříkovou brankou dotlačil míč do sítě Drchal. Čihák se mohl mezi střelce zapsat ještě ve 44. minutě, ale jeho pokus skončil na tyči a Štursa na dorážku nedosáhl. Druhý poločas začali lépe hosté. V 53. minutě se po rychlém protiútoku trefil opět Drchal. Obdržená branka nás nepoložila. Vytvořili jsme si převahu a Spartu přehrávali. Šance na vyrovnání měli Šulc hlavou, Pihrt přestřelil a Kepl zakončoval nedůrazně. Mužstvo bylo odměněno až v úplném závěru. Po Vilčekově chytré přihrávce šel Kepl sám na brankáře a svůj únik proměnil. V nastaveném čase v pokutovém území Míka vyskočil nejvýše a hlavou rozhodl o vítězství našeho týmu. Mužstvo zaslouží pochvalu především za druhý poločas. Hrát poctivě a koncentrovaně až do závěrečného hvizdu rozhodčího se nám vyplatilo.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál