f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Slavia 1:4 (0:1) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů

Plzeň - Slavia 1:4 (0:1)

7. kolo, sobota 23. 9. 2017, 13:15, Luční
Plzeň: Edelman – Halász (C), Strmiska, Fišer, Petrmichl (68. Popovič) – Kuhajda, Ruda, Lehký (41. Kodýdek) – Václavík (41. Kavka), Koranda (55. Dotzauer), Pecháček.
Slavia: Trefil – Bárta, Vlasák (68. Kubiš), Kubáň (72. Krobot), Zeronik (60. Hošek), Schneider, Vít, Eichler, Vlček (C), Červ, Vincour.
Branky: 78. Fišer – 38. Zeronik, 60. Kubáň, 69. Eichler, 80. Krobot, Rozhodčí: Melničuk – Fišer, Tvrdík.
Diváci: 101.

Hodnocení trenéra

Josef Parlásek (FC Viktoria Plzeň): „V utkání proti vedoucímu týmu tabulky jsme selhali a zklamali. Měli jsme slušný vstup do utkání a během prvních sedmi minut jsme se dostali do několika zajímavých situací před soupeřovou brankou, bohužel bez gólového vyjádření. V následujících minutách prvního poločasu jsme se dopouštěli taktických i technických chyb a soupeř měl jednoznačně navrch a gól před koncem poločasu byl logickým vyústěním dění na hřišti. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny a přišlo určité oživení, bohužel bez gólového efektu. A tak přišla 60. minuta, gól v naší síti a vedení hostů 2:0. Od tohoto gólu existovalo již jen jedno mužstvo na hřišti. Zasloužená výhra hostů a obrovské zklamání z výkonu našeho mužstva.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál