Puma banner vlevo
Permice volný prodej 1

Táborsko - Plzeň 2:8 (2:5)

5. kolo, sobota 9. 9. 2017, 10:30, Svépomoc
Táborsko: Legorský – Pecka, Janoušek, Jansa, Ziegler, Virt, Mrázková, Zuzák, Soukup, Staněk (C), Kónya, Školka, L. Nedvěd, Stropek, Hořejší.
Plzeň: Basl, Řezanina, Sutr – Baštář, Berka, Dulík, Hodek, Honomichl, Chalupa, D. Kardoš, K. Kardoš, Kučera, Lemon (C), M. Nedvěd, Paidar, Toman, Trojovský.
Branky: 7. Školka, 45. Školka – 21. Chalupa, 27. Lemon, 49. Chalupa, 54. Dulík, 59. Chalupa, 72. Hodek, 85. K. Kardoš, 87. Lemon, Rozhodčí: Weidenthalerová.
Diváci: 40.

Hodnocení trenéra

Filip Linhart (FC Viktoria Plzeň): „Stál proti nám bojovný a odhodlaný soupeř, který především v první a druhé třetině každé naše zaváhání trestal rychlými protiútoky. Častým a opakovaným problémem pro nás byl na mokré trávě první dotek v rychlosti. Přestože se to v tomto utkání objevovalo v menší míře, stále se potýkáme s výběrem místa hráčů, kteří nemají momentálně míč na noze. Určitě se chceme dál věnovat zlepšování držení míče. Výsledek mohl být vyšší, pokud bychom byli klidnější v zakončení, ale udělali jsme zde jistý pokrok, jelikož se tomu věnujeme.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál