9. kolo / Neděle 8. 10. 2017, 13:45 / Spartak Chrást

(1:2)

FK Motorlet Praha

Drda – Šoul, Petržílka, Řezníček (41. Jílek), Šimek – Novický, Krátký (52. Brýla) – Koželuh (C), Vostárek, Královec (52. Vrba) – Tesař (52. Votava).

Hrubeš – Žižka, Zelenka (41. Podzemský), Simaichl (C), Šibrava, Kotek, Hnízdil (80. Pospíchal), Shyryaev (66. Petrus), Bitto, Sita (52. Simandl), Šírl.

Branky: 23. Vostárek, 74. Šimek (pen.) – 4. Hnízdil, 12. Bitto, Penalty: 3:5, Rozhodčí: Pastyřík – Fillinger, Doksanský.

Diváci: 50

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „O víkendu jsme odehráli kvalitní zápas, který jsme bohužel prohráli v penaltovém rozstřelu. Do utkání jsme špatně vstoupili. Chyběl nám důraz v osobních soubojích a během dvanácti minut vedl soupeř 2:0. Po druhé obdržené brance jsme se zvedli a do konce poločasu dokázali snížit na 1:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, soupeře zatlačili a vytvořili si další šanci, kdy šel nᚠhráč sám na brankáře, ale ani tu jsme neproměnili. V 74. minutě se nám podařilo srovnat z penalty. Soupeř měl ve druhé půli jednu šanci, kterou neproměnil, a tak zápas skončil remízou 2:2. V penaltovém rozstřelu byl úspěšnější soupeř.“