f Reportáž ze zápasu: Vyšehrad - Plzeň 0:5 (0:3) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů

Vyšehrad - Plzeň 0:5 (0:3)

6. kolo, neděle 17. 9. 2017, 10:00, Branická
Vyšehrad: Saladiak – Škurek (C), Stareček, Bazal, Majer, Klouček (79. Skalický), Sochor, Souček (71. Ratner), Krasnyanyk, Babka (68. Toman), Jireček.
Plzeň: Valeš – Plecitý, Strnad (71. Jílek), Míka, Renza – Popovič, Kraml (C), Pavlík (64. Votava), Krátký – Pecháček – Patrovský (53. Kolerus).
Branky: 5. Míka, 20. Plecitý, 44. Patrovský, 61. Kraml, 70. Krátký, Rozhodčí: Lafek – Lafata, Habada.
Diváci: 80.

Hodnocení trenéra

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „Do utkání jsme vstoupili dobře, soupeř byl trochu zaskočený. Hru jsme v úvodu měli pod kontrolou a brzy dali dvě branky. Vyšehrad se posléze uklidnil a měl i nějaké šance, ale gólman Valeš nás podržel. Měli jsme trochu štěstí a paradoxně přidali krásný gól na 3:0. V úvodu druhé půle Vyšehrad pět minut hrál, ale posléze jsme z brejku dali na 4:0. Určitě to byl pro nás dobrý zápas, měli jsme tam opět několik mladých hráčů. Musím je pochválit. Jsem rád, že jsme to zvládli. Po zranění začal hrát Míka, odehrál celý zápas a to je pozitivní. Nerad chválím jedince, ale musím pochválit Pecháčka, který hrál fantastický zápas a nahrával na dva góly. Skvělý zápas odehrál také Popovič.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál