7. kolo / Neděle 24. 9. 2017, 16:30 / Spartak Chrást

(0:1)

SK Aritma Praha

O. Valeš – P. Valeš, Strnad, Míka, Renza – Kraml (C), Pavlík (83. Brýla) – Němec, Selnar, Popovič (73. Krátký) – Vilček (46. Koželuh).

Franta – Tsyliev (42. Švarc), Šimonovský, Mírek, Hamouz, Havlíček, Balហ(82. Maršál), Bell, Mareš (C), Brewer (72. Murín), Osipyan.

Branky: 84. Němec – 40. Havlíček, Penalty: 4:5, Rozhodčí: Cihlář – Špindlerová, Šlajs.

Diváci: 80

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „Věděli jsme, že nás nečeká lehký soupeř. V prvním poločase jsme byli na míči a měli příležitosti, bohužel jsme je ale nedali a soupeř hrozil z brejků, kdy jim jeden nádherně vyšel. Měli jsme velké šance, ale málo jsme stříleli z dálky. Ve druhém poločase jsme to změnili, ale střelba byla nepřesná. Vytvořili jsme si opět mnoho šancí. Pak jsme naštěstí dali krásný gól na 1:1 a ještě jsme poslední akcí mohli rozhodnout, gólman Aritmy to ovšem výborně vychytal. Zápas jsme měli pod kontrolou, ale bohužel jsme nedávali góly. Takový fotbal je, kluci makali, ale bohužel se jim střelecky nevedlo. Následovaly penalty, a to už je takový vabank.“