f Reportáž ze zápasu: Táborsko - Plzeň 1:2 (1:1) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů

Táborsko - Plzeň 1:2 (1:1)

8. kolo, neděle 1. 10. 2017, 14:00, SA Soukeník
Táborsko: Matoušek – Bouchal, Kmeťo (C), Mischnik, Varačka, Hrubý, Větrovský, Mikuláštík (46. Laszák), Radosta, Hüttner (66. Kubec), Schramhauser.
Plzeň: Novák – Renza, Strnad, Hranáč, Brož – Valeš, Uzlík (C), Krátký, Koželuh – Vrba (32. Kolerus), Patrovský (60. Šimek).
Branky: 28. Varačka – 13. Brož, 72. Koželuh, Rozhodčí: Janíček – Votava, Novák.
Diváci: 50.

Hodnocení trenéra

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „Začali jsme zápas v rozestavení 4-4-2, na které kluci moc nejsou zvyklí. Ze začátku to byl trochu chaos, protože ani jedna kategorie takto nehraje. Zranil se nám pak jeden útočník a hra se uklidnila, vrátili jsme se totiž ke klasickému rozestavení. Po standardce jsme se ujali vedení 1:0. Táborsko pro nás byl asi zatím nejsilnější soupeř, co se týká nasazení, agresivity a fyzické stránky. První půle byla taková rozháraná, o pauze jsme si něco řekli a kluci se s tim pak vypořádávali lépe. Zase jsme dali gól ze standardní situace. Táborsko mělo asi tři gólové šance, ale neproměnilo je. Měli jsme tam hráče z U16 a U17 a potěšili mě. Klukům musím poděkovat, takový zápas vyhrát, to si zaslouží velký respekt.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál