10. kolo / Neděle 15. 10. 2017, 10:00 / Na Litavce

3:2pen

(0:2)

Trnka – Anýž, Benda, Mezera, Vlček, Jílek (77. Zemánek), Janota, Pecka (C) (56. Sirotek), Ptáček (70. Čížek), Belej, Petrlík.

Valeš – Plecitý (87. Šoul), Hranáč, Uzlík (C), Brož – Dotzauer (80. Krátký), Řezáč, Kraml, Demeter (87. Jílek) – Vilček – Kepl.

Branky: 49. Jílek, 79. Čížek – 4. Kepl, 42. Demeter, Penalty: 4:2, Rozhodčí: Vnuk – Doubrava, Sandr.

Diváci: 42

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „V první půli byl soupeř lepší, ale vedli jsme 2:0, hodně nás totiž podržel gólman Valeš. O přestávce jsme si něco řekli a prvních 15 minut druhého poločasu byli lepší, ale paradoxně jsme zase dostali gól my. Pak už byl na hřišti jen jeden tým, a to Příbram. Domácí měli hodně šancí, dali na 2:2. Ke konci jsme měli závar a mohli dát gól, ale asi by to bylo nezasloužené. Bod je pro nás dobrý. Vždy jsem kluky chválil, ale nyní bohužel nikdo moc nevynikal. Herně se mi to nelíbilo. Příbram byla asi zatím naším nejsilnějším soupeřem. Měli jsme v sestavě kluky po zranění a po nemocích, je pozitivní, že se dostávají do herní praxe, ale výkonnostně to bylo znát. Kluci sice bojovali, nicméně Příbram byla zkrátka lepší.“