f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Sokolov 4:2 (2:0) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů

Plzeň - Sokolov 4:2 (2:0)

1. kolo, neděle 26. 11. 2017, 16:45, Luční
Plzeň: Valeš – Brož, Hranáč, Bartůněk, Žilák (75. Šimek) – Ryška, Řezáč (C), Vostárek (81. Tesař) – Němec (58. Strnad), Demeter, Petrmichl.
Sokolov: Timko – Dubnička, Body, Šulc, Nimrichter, Klapuch (46. Lorenz), Dvořák, Vondrys (75. Parák), Jovičič (46. Shorný), Fišer, Vaněk (C).
Branky: 20. Ryška (pen.), 42. Demeter, 64. Strnad, 68. Řezáč – 59. Fišer, 88. Body (pen.), ČK: 8. Hranáč, Rozhodčí: Pálek – Šlajs, Kříž.
Diváci: 60.

Hodnocení trenéra

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „Sokolov je těžký soupeř, chtěl se na nás vytáhnout. V osmé minutě jsme dostali červenou kartu, takže zápas nabral trochu jiné obrátky. I tak jsme poločas zvládli 2:0. Kluci makali a hráli dobře, bylo to pro ně těžké. Ve druhém poločase jsme po hloupé chybě inkasovali na 1:2, ale kluci to zvládli a nakonec jsme vyhráli 4:1. Všichni, co nastoupili, podali výborné výkony – hrát v deseti hráčích a dát čtyři góly je velice dobré. Odehráli jsme slušné utkání, hráči ukázali, že mají na to být ve Viktorce, patří jim velké díky. Nikomu nelze nic většího vytýkat, celý tým si zaslouží pochvalu.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál