f Reportáž ze zápasu: Hradec Králové - Plzeň 3:4 (1:1) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed

Hradec Králové - Plzeň 3:4 (1:1)

20. kolo, sobota 10. 3. 2018, 11:00, Všesportovní stadion UMT
Hradec Králové: Finke – Havel (73. Locker), Bičiště (59. Nemšovský), Soukeník (C), Petřík, Mokrejš, Doležal, KRálíček (46. Rybczuk), Finěk, Vnecl, Firbacher.
Plzeň: Valeš – Svoboda (C), Míka, Čihák, Žilák (89. Brož) – Uzlík, Petr, Šulc – Selnar, Vrba (56. Kepl), Štursa (71. Bartůněk).
Branky: 43. Petřík, 75. Doležal, 78. Firbacher – 27. Míka, 54. Selnar, 67. Havel (vl.), 70. Čihák, ŽK: Mokrejš, Vencl – Žilák, Rozhodčí: Vodrážka – Dujsík, Fojtík.
Diváci: 50.

Ohlasy trenérů

Jiří Žilák (FC Viktoria Plzeň): „V prvním poločase jsme sice drželi míč na kopačkách více než domácí, ale v kombinaci jsme vytvářeli ztráty a vlivem nepřesností jsme se také nedostávali do zakončení. Hradec spoléhal na rychlé protiútoky, ze kterých byl nebezpečný. Do vedení nás dostal ve 27. minutě Míka. Domácí dokázali srovnat ve 43. minutě po ztrátě míče na půlce a nedůslednostech před naším pokutovým územím. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, zpřesnila. V 53. minutě nás do vedení dostal Selnar po přihrávce Štursy. Hradec si vstřelil vlastní branku a na rozdíl tří branek jsme dostali po hlavičce Čiháka. V poslední čtvrthodině jsme přestali hrát. Neudrželi jsme míče na útočné polovině a domácí se během pěti minut dostali zpět do zápasu, když snížili na 3:4 a závěr byl nervózní. Zápas jsme zaslouženě dovedli do vítězného konce, ale výpadek z tempa je pro nás varováním.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál