17. kolo / Neděle 18. 3. 2018, 16:45 / Luční

(0:1)

Mostecký fotbalový klub

Novák – Brož, Kolerus, Bartůněk (C), Petrmichl – Ruda, Vostárek – Renza (75. Patrovský), Kotěšovec, Popovič (54. Řezníček) – Pecháček.

Mikolᚠ– Jančík, Ducháček, Strnad, Čonka, Šedivý, Volkman (51. Vrbka), Cicko, Jančík (56. Gabčo), Klíma, Vaněk (C).

Branky: 54. Pecháček, 62. Pecháček – 44. Šedivý, 77. Gabčo, Penalty: 5:6, Rozhodčí: Mudra – Kříž, Šimek.

Diváci: 30

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „V první půli to od nás byl chaotický výkon. Kluci se srovnávali s tím, že Most hraje o záchranu a má větší hráče. Prohrávali jsme 0:1 a neměli moc šancí. Do druhého poločasu jsme si něco řekli a dokázali jsme zápas otočit na 2:1, to už jsme měli více příležitostí. Hosté byli ovšem stále nebezpeční z brejků, díky čemuž vyrovnali na 2:2 a následně zvítězili na penalty. Kluky bych ale chtěl pochválit za přístup ve druhém poločase, dokázali otočit vývoj zápasu. Jen škoda, že jsme neudrželi vedení do konce. Pro mladé kluky jde ale o dobrou zkušenost. Bylo to těžké utkání proti silovému a houževnatému soupeři.“