27. kolo / Neděle 27. 5. 2018, 16:15 / Spartak Chrást

FC Písek

Novák – Valeš, Kolerus, Jílek, Bartůněk (C) – Vostárek, Kuhajda – Patrovský, Popovič (62. Strnad), Němec (60. Kortan) – Kotěšovec.

FC Písek

Vojtíšek – Němeček, Sládek, Petřík, Přibyl, Sigmund (C), Jiskra, Mikeš, Mařík, Hnídek (60. Dvořák), Říha.

Branky: 5. Sládek, 10. Sigmund, 60. Sládek, 62. Sigmund, 88. Sládek, Rozhodčí: Pálek – Mazanec, Frgal.

Diváci: 40

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „Bohužel jsme dostali gól hned z první akce, ale i tak jsme měli první poločas pod kontrolou herně, bohužel jsme nevstřelili branku. O poločase jsme si řekli pár věcí, co zlepšit, ale když jsme v úvodu druhé půle neproměnili šanci na 1:1, tak nás zlomily individuální chyby a dostali jsme dva další góly. Poté to kluky zlomilo a zabalili to, s výsledkem už pak moc nechtěli něco udělat, což mě mrzelo. Ale jak jsem říkal, první poločas byl pozitivní, bohužel jsme však v něm ztroskotali na proměňování šancí. Kluci z toho pak byli po zápase zklamaní. Příště bychom chtěli, aby bojovali až do konce, i když se to nevyvíjí dobře.“