f Reportáž ze zápasu: Frýdek Místek - Plzeň 1:2pen (0:1) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed

Frýdek Místek - Plzeň 1:2pen (0:1)

18. kolo, úterý 10. 4. 2018, 13:15, Stadion Stovky
Frýdek Místek: Málek – Šostý (C), Strouhal, Maceček, Forch (41. Merta), Procházka, Křenek, Bányácski, Koval (75. Niesner), Chýlek (61. Myška), Šigut (70. Vahalík).
Plzeň: Bleha – Halász (C), Fišer, Strmiska, Petrmichl (57. Kavka) – Kodýdek (61. Lehký), Ruda, Dotzauer – Popovič (57. Kotěšovec), Koranda (63. Šimek), Václavík (77. Pavlík).
Branky: 79. Maceček – 11. Václavík, Penalty: 5:6, ŽK: Merta – Strmiska, Kodýdek, Fišer, ČK: 63. Strmiska, Rozhodčí: Slaminka – Dresler, Duda.
Diváci: 40.

Ohlasy trenérů

Josef Parlásek (FC Viktoria Plzeň): „Sehráli jsme utkání proti soupeři, který se prezentoval jednoduchou hrou v podobě nakopnutých míčů do soubojů a následné dohrávání odražených míčů, což nám v několika případech dělalo problém – jak vyhrát hlavičkový souboj, tak hlavně následné dohrávání odražených míčů. Každopádně jsme se dostali v 11. minutě do vedení a v průběhu utkání jsme měli několik zajímavých situací před soupeřovým pokutovým územím, které jsme bohužel nedokázali vyřešit vstřelením branky, zejména šance Václavíka a Lehkého byly obrovské. Jelikož jsme nedokázali přidat druhý gól, který by možná utkání rozhodl, přišel trest v podobě inkasovaného gólu v poslední minutě utkání, po standardní situaci. Dlouhodobě nás trápí koncovka a navíc dostáváme góly po standardních situací. Nicméně hra ve středu hřiště je dobrá, ale pokud chceme v dalších utkáních vítězit,musíme zlepšit výkony v útočném, ale i v obranném pokutovém území.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál