f Reportáž ze zápasu: Teplice - Plzeň 0:1 (0:0) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma banner vlevoNabídni své místo
Vstupenky v prodeji #PlzenRoma

Teplice - Plzeň 0:1 (0:0)

26. kolo, sobota 21. 4. 2018, 13:15, FK Duchcov
Teplice: Dombrovskij – Mikšovský, Stružinský, Hora (C), Novák, Rollinger, Fabián (70. Kozák), Emmer, Navrátil, Kolárik (41. Krajíček), Gedeon (41. Džuban).
Plzeň: Bleha – Koželuh (76. Petrmichl), Fišer, Strmiska, Halász (C) – Kuhajda, Ruda, Dotzauer (60. Kodýdek) – Koranda (78. Lehký), Kotěšovec (60. Kavka), Popovič (56. Václavík).
Branka: 62. Koranda, ŽK: Rollinger – Kodýdek, Rozhodčí: Kyncl – Poživil, Wencl.
Diváci: 70.

Hodnocení trenéra

Josef Parlásek (FC Viktoria Plzeň): „Zasloužené vítězství. Častěji jsme drželi míč na našich kopačkách a většinu utkání jsme působili fotbalovějším dojmem. Dostali jsme se do několika zajímavých zakončení, zahrávali jsme poměrně mnoho standardních situací. Bohužel nás dlouhodobě trápí koncovka, konkrétně řešení situací těsně před a také v soupeřovo pokutovém území. Stejně tak tomu bylo i v tomto utkání, takže jsme vstřelili pouze jeden gól a utkání bylo tedy až do konce stále otevřené. Soupeř ke konci zahrozil dlouhými nákopy a zejména dlouhými auty. Každopádně jsme při těchto situacích pracovali poctivě do defenzívy a uhájili tak čisté konto. Mužstvo zaslouží pochvalu za předvedený výkon.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál