Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Plzeň - Pardubice 1:2pen (0:0)

4. kolo, sobota 8. 9. 2018, 11:00, Dobřany
Plzeň: Holíková – Baumruková, Kolorosová (C), Hraničková, Horáčková (57. Gracias) – Polcarová, Csordas, Lukešová (67. Růžičková) – Pavlíčková (41. Belšánová), Jílková (67. Remiášová), Němcová.
Pardubice: Bidlová – Spilková (57. Chabadová), Nekovářová, Vodvárková, Širšová (73. Beránková), Matějková, Fialová, Neradová, Kružíková (57. Betáková), Novotná (C), Janoušková (70. Hlušičková).
Branky: 50. Němcová – 77. Novotná, Penalty: 2:4, Rozhodčí: Tůmová – Štychová, Lhotková.
Diváci: 30.

Hodnocení trenéra

Vojtěch Křelina (FC Viktoria Plzeň): „V dnešním utkání holky předvedly jeden z nejlepších výkonů za dobu, co jsme spolu, a opět ukázaly, že práce s nimi přináší ovoce. V prvním poločase jsme byli lepším týmem a vytvářeli si dobré příležitosti, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku, která by nás uklidnila. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně s chutí prolomit smůlu v zakončení a to se nám v 50. minutě povedlo zásluhou spolupráce Kačky Jílkové s Eliškou Němcovou. Bohužel po vstřelené brance jsme se nechali ukolébat jednobrankovým vedením a soupeř si začal postupně vytvářet značný tlak, který pramenil v několik nebezpečných momentů. Vše jsme dokázali ustát, ale 3 minuty před koncem jsme kapitulovali, byť musím zmínit, že branka padla z ofsajdu a neměla platit, což ukázal i později zveřejněný videozáznam. Holky tato branka hodně zasáhla a už se z toho nedokázaly otřepat a utkání skončilo remízou. Následný penaltový rozstřel, který je od nové sezony zaveden v 1. lize dorostenek v případě remízy, je vždy loterií a hrou nervů – a dnes jsme štěstí a klidné nervy neměli.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál