Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Dukla - Plzeň 1:2pen (0:1)

6. kolo, neděle 30. 9. 2018, 16:00, Koloděje
Dukla: Žáková – Lišková, Bubáková (34. Fominykh), Senická (70. Sčasnárová), Žočková (56. Bělohlávková), Marková, Krůtová, Kubálková, Macečková (C), Hrdličková, Sovany.
Plzeň: Štichová – Baumruková (77. Gracias), Kolorosová (C), Hraničková, Horáčková, Polcarová, Csordas, Jílková (68. Gajdošová), Lukešová (78. Strašilová), Remiášová (60. Belšánová), Němcová.
Branky: 75. Krůtová – 6. Csordas, Penalty: 4:5, ŽK: Lišková – Kolorosová, Rozhodčí: Žáková – Navrátilová, Kánská.
Diváci: 40.

Hodnocení trenéra

Vojtěch Křelina (FC Viktoria Plzeň): „Do dnešního utkání jsme šli s velkým očekáváním jak napravíme poslední nezdar z Brna. Začátek nám vyšel dokonale a proměna oproti poslednímu utkání byla znatelná. Holky dokázaly kvalitně a především rychle kombinovat, nepřidržovaly balón a byly úspěšné v situacích 1 na 1. Jedinou skvrnkou bylo, že jsme tento skvělý první poločas nezúročili více brankami než jednou, která přišla po proměněné penaltě. Šancí jsme na to měli spoustu. V druhém poločase náš výkon trochu opadl a to především v kvalitě kombinací, ale přesto jsme pořád byli lepším celkem a vytvořili si další dobré šance. Bohužel jsme je neřešili dobře a soupeř nás potrestal brankou ze střední vzdálenosti těsně před koncem utkání. Utkání skončilo dělbou bodů a na následné penalty jsme tentokrát byli úspěšnější my. Holky dnes ukázaly velké srdce a bojovnost, kterou v sobě mají, a za to jim patří můj dík a obdiv. Myslím, že všem ukázali, že se posouvají vpřed a jejich výkon jde vzhůru. To co nás dnes stálo vítězství v základní hrací době, byla především naše špatná koncovka, protože šancí jsme měli spousty a na tom musíme pracovat.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál