Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Plzeň - Slavia 1:2pen (0:1)

7. kolo, sobota 6. 10. 2018, 11:00, Dobřany
Plzeň: Holíková (41. Štichová) – Baumruková, Kolorosová (C), Horáčková, Jílková, Polcarová, Csordas, Lukešová (56. Hermanová), Strašilová (48. Klepsová), Belšánová (62. Gajdošová), Němcová.
Slavia: Kavková – Hašková (79. Kalinová), Růžičková, Prošková (69. Kolářová), Dinh Thanhová, Ajazi, Pakostová, Huvarová, Potůčková, Maňová (C), Mastníková.
Branky: 67. Csordas – 19. Mastníková, Penalty: 2:4, ŽK: Němcová, Rozhodčí: Mifková – Petrželková, Hanzlíková.
Diváci: 52.

Hodnocení trenéra

Vojtěch Křelina (FC Viktoria Plzeň): „Do utkání proti průběžnému lídrovi soutěže jsme vstoupili velice aktivně, ale zpočátku nás svazovala nervozita v kombinaci a při práci s míčem. Přesto jsme byli lepším týmem a snažili jsme se kombinovat a překonat soupeře naším stylem hry. Soupeři se povedlo skórovat po ojedinělém rohu, kdy se míč ve skrumáži těl odrazil za záda naší brankářky. To nás ale nepoznamenalo a dál jsme se drželi našeho cíle a bojovnosti. Ve druhém poločase se nám podařilo tlak stupňovat a srovnali jsme po krásném průniku Julie-Lani Csordas. V závěru utkání jsme měli ještě několik šancí na rozhodnutí utkání, ale bohužel jsme situace nevyřešili dobře a šli jsme opět na penalty. V těch byly šťastnější soupeřky, ale přesto musím celý tým pochválit, protože holky předvedly úžasný výkon a jsem na ně hrdý. Ukázaly, že naše tvrdá práce se vyplácí a musíme v ní pokračovat, aby tento výsledek a hra nebyly pouze ojedinělým výkonem.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál