Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Plzeň - Ostrava 3:2 (2:1)

4. kolo, pátek 31. 8. 2018, 10:30, Rokycany
Plzeň: Mařík – Halász, Gabriel, Míka (C), Žilák – Kraml, Šulc, Kodýdek (77. Ruda) – Selnar (90. Kavka), Kepl, Plecitý (67. Hezoučký).
Ostrava: Zouhar (C) – Hasala, Srubek, Zálešák, Urban (45. Heller), Wojatschke (75. Dziuba), Krakovčík (75. Bloksch), Blahuta, Kuběna, Zajíček, Nagy.
Branky: 24. Kepl (pen.), 32. Míka, 80. Míka – 9. Wojatschke, 89. Nagy, ŽK: Mařík – Urban, Srubek, Krakovčík, Dziuba, Rozhodčí: Kubec – Mudra, Pastyřík.
Diváci: 80.

Hodnocení trenéra

Jiří Žilák (FC Viktoria Plzeň): „V 8. minutě jsme obdrželi branku po rohovém kopu, ale v průběhu poločasu jsme byli lepším týmem. Zaslouženě jsme otočili výsledek po brankách Kepla z penalty a Míky. Úvod druhého poločasu byl oboustranně nepřesný. Nám chyběl pohyb a na útočné polovině jsme ztráceli míče. Od 65. minuty jsme se zlepšili a začali jsme si vytvářet šance. Šulc, Plecitý a Selnar neproměnili. Opět Míka nás posunul do dvoubrankového vedení, když zvýšil na 3:1. V závěru Ostrava ještě snížila, ale vítězství jsme si již utéct nenechali. Výhra je pro náš tým zasloužená, měli jsme však zápas rozhodnout dřív a proměnit některou z vytvořených šancí.“

Fotogalerie

       
 
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál