Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Hr. Králové - Plzeň 2:4 (1:2)

7. kolo, sobota 22. 9. 2018, 11:00, Bavlna
Hr. Králové: Brát – Ptáček (C), Nemšovský, Samko (87. Sokol), Firbacher, Doležal, Donát, Horák, Vošlajer, Kejř (64. Rybczuk), Kosař.
Plzeň: Mařík – Halász, Gabriel, Míka (C), Žilák – Uzlík, Ruda, Šulc – Plecitý (70. Selnar), Vrba (64. Pecháček), Hezoučký (88. Václavík).
Branky: 20. Doležal, 67. Horák – 3. Gabriel, 22. Šulc, 78. Hezoučký, 85. Míka, ŽK: Hezoučký, Uzlík, Šulc, Rozhodčí: Vodrážka – Jansa, Braun.
Diváci: 80.

Hodnocení trenéra

Jiří Žilák (FC Viktoria Plzeň): „Do zápasu jsme dobře vstoupili. Ve 3. minutě se dostal k míči Gabriel a přesnou střelou nás dostal do vedení. Hra byla vyrovnaná a domácí zaslouženě srovnali po zbytečné ztrátě na naší polovině. Ve 21. minutě přišel důležitý moment. Šulc po individuální akci trefil šibenici hradecké branky a opět překlopil vedení na naší stranu. Obraz hry ve druhém poločase byl stejný. Hra v poli vyrovnaná, ale do šancí jsme domácí nepouštěli. Až v 67. minutě dokázali po rohovém kopu domácí opět vyrovnat. V závěrečných dvaceti minutách jsme si dokázali vytvořit šance. Selnar a Pecháček nejprve neproměnili, v 78. minutě ale Hezoučký svou šanci využil a v závěru potvrdil výsledek Míka. Zvládli jsme těžké utkání a vzhledem k závěrečným dvaceti minutám vidím naši výhru jako zaslouženou.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál