10. kolo / Středa 5. 12. 2018, 11:00 / FCM Mládeže

1:2pen

(1:1)

Benada – Štětina, Alexandr, Szewieczek, Hapal (66. Radimský), Patrák, Konopásek, Šnajdr, Šimáček (C), Hložek (46. Sejk), Bláha.

Mařík – Koželuh, Míka (C), Gabriel, Žilák – Kodýdek (46. Ruda), Šulc, Uzlík – Plecitý (60. Hezoučký), Pecháček (80. Vrba), Selnar.

Branky: 40. Hložek – 7. Šulc, Penalty: 3:4, ŽK: Bláha, Patrák – Kodýdek, Šulc, Ruda, Rozhodčí: Petřík – Krejsa, Štefan.

Diváci: 100

Jiří Žilák (FC Viktoria Plzeň): „Úvod zápasu jsme měli dobrý, dali jsme gól a Kodýdek měl ještě další šanci, kterou bohužel neproměnil. Postupně Sparta vyrovnala hru a zaslouženě srovnala i skóre. Druhý poločas se nesl v bojovném duchu, k vidění byla velká spousta soubojů, každý tým měl možnost zápas překlopit na svou stranu. Sparta ve velké šanci netrefila odkrytou branku, za nás největší příležitost neproměnil v 90. minutě Šulc. Remíza byla zasloužená. Byl to důrazný zápas ve vysoké intenzitě z obou stran. Bylo znát, že se potkávají týmy, co hrají o přední příčky, oběma záleželo na výsledku. Jsem rád, že se nám podařilo dotáhnout na čelo tabulky.“