Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Hr. Králové - Plzeň 2:3 (2:3)

7. kolo, sobota 22. 9. 2018, 13:15, Bavlna
Hr. Králové: Čábelka – Kadrmas (86. Kalina), Hak, Jonáš (C), Šípek, Baloun (79. Kedroń), Zawada, Jelínek (69. Malý), Březák (54. Hájek), Novotný (54. Hlaváč), Dostál.
Plzeň: Drda – Šoul, Kolerus (C), Petržílka, Šimek – Vostárek, Novický, Pešek (73. Tesař) – Koželuh (87. Královec), Krátký (73. Patrovský), Renza (73. Kortan).
Branky: 34. Šípek, 39. Kolerus (vl.) – 14. Novický, 20. Pešek, 42. Vostárek, ŽK: Šípek, Kadrmas – Vostárek, Renza, Kortan, Rozhodčí: Jansa – Vodrážka, Braun.
Diváci: 60.

Hodnocení trenéra

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „Šlo o velmi bojovné a důrazné utkání. Vydařil se nám vstup do zápasu, kdy jsme po větší aktivitě ve 14. minutě skórovali po akci Ondry Novického s Pepou Koželuhem. Ve 20. minutě jsme dohráli útočnou akci a Adam Pešek střelou z vápna zvýšil na 2:0. Soupeř poté snížil a o chvíli později po autovém vhazování a závaru před naší bránou vyrovnal na 2:2. Do poločasu se nám ale podařilo vstřelit ještě jeden gól, když se prosadil Lukáš Vostárek. Druhý poločas jsme měli také trochu více ze hry, vytvořili jsme si šance ke vstřelení gólu, ale bohužel jsme je neproměnili. Nepodařilo se nám proměnit ani penaltu. Hradec v závěru zjednodušil hru a vytvořil si standardní situace, ale všechny nebezpečné míče se nám podařilo odehrát.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál